NaturWin

Kuruluş yıllarından günümüze kadar üreticilerin verimli ve nitelikli ürün elde etmeleri hedeflenmiştir. Naturwin Tarım bu doğrultuda doğaya ve çevreye zarar vermeden, topraktaki organik madde miktarını artıran, bitki gelişimini olumlu yönde etkileyen bitki besleme ürünlerini çiftçilerimizin hizmetine sunmuştur.
Naturwin Tarım güncel teknolojik gelişmeler ışığında AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün daha da güçlenen ürün çeşitliliği, bayi ağı, çevre ile dost sağlıklı, verimli, bereketli tarımsal uygulamalara güvence sağlamaktadır.
Naturwin Tarım halen Konya’da yıllık 600 ton sıvı ve katı gübre üretim kapasitesine sahip modern üretim tesisinde tarımsal ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yapmaktadır. Bunun yanından zirai anlamda ihtiyaç duyulabilecek farklı ürün ve ekipman üretimi için AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir.

Değerlerimizle Büyüyoruz...

Kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve destek, vizyon ve misyonumuzla hedeflerimize yürüyoruz!

Kurulduğumuz günden bugüne sadece Konya’da değil ülkemizin dört bir yanına ürünlerimizi ulaştırdık. Binlerce müşterimizin aldığı verimle daha da hevesli bir şekilde yeni ürünler ürettik.

Vizyonumuz

Paydaşlarıyla hareket edip, onlara değer sağlayarak büyüyen bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Doğayı koruma bilinci ile, çevreci ürünler üreterek, bilinçli tarımlaşma anlayışını yaygınlaştırmak ve uygulamaya koymak.